• Marți

    12 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    BOSU
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Miercuri

    13 Noiembrie
    08:00 - 09:00
    ZEN MORNING YOGA
    ROXANA PANA
    GRAVITY
    08:00 - 08:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    09:00 - 09:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    GLUTES
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    AERO
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    AERO
    19:00 - 19:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    ZUMBA
    MIHAELA GHEORGHE
    GRAVITY
  • Joi

    14 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    AERO
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    HORIA OLTEAN
    REAL RYDER
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    20:00 - 20:50
    YOGA STRESS RELEASE
    ROXANA PANA
    GRAVITY
  • Vineri

    15 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    INTENSE CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    ABS&BACK
    PETRE BULGARU
    AERO
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Luni

    18 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    CRAB TABATA
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
  • Marți

    19 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    BOSU
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Miercuri

    20 Noiembrie
    08:00 - 09:00
    ZEN MORNING YOGA
    ROXANA PANA
    GRAVITY
    08:00 - 08:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    09:00 - 09:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    GLUTES
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    AERO
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    AERO
    19:00 - 19:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    ZUMBA
    MIHAELA GHEORGHE
    GRAVITY
  • Joi

    21 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    AERO
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    HORIA OLTEAN
    REAL RYDER
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    20:00 - 20:50
    YOGA STRESS RELEASE
    ROXANA PANA
    GRAVITY
  • Vineri

    22 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    INTENSE CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    ABS&BACK
    PETRE BULGARU
    AERO
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Luni

    25 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    CRAB TABATA
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
  • Marți

    26 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    BOSU
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Miercuri

    27 Noiembrie
    08:00 - 09:00
    ZEN MORNING YOGA
    ROXANA PANA
    GRAVITY
    08:00 - 08:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    09:00 - 09:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    GLUTES
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    AERO
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    AERO
    19:00 - 19:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    ZUMBA
    MIHAELA GHEORGHE
    GRAVITY
  • Joi

    28 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    AERO
    08:00 - 08:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    ALEXANDRA OPREA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    HORIA OLTEAN
    REAL RYDER
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    BODY BLAST
    HORIA OLTEAN
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO
    20:00 - 20:50
    YOGA STRESS RELEASE
    ROXANA PANA
    GRAVITY
  • Vineri

    29 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    AERO
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    INTENSE CIRCUIT
    BOGDAN IURCAN
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    ABS&BACK
    PETRE BULGARU
    AERO
    20:00 - 20:50
    AERIAL YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
  • Luni

    02 Decembrie
    08:00 - 08:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    09:00 - 09:50
    HIIT
    MADALINA STEFANIA LAZAR
    GRAVITY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    IOANA UJICA
    REAL RYDER
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    AERO
    19:00 - 19:50
    CRAB TABATA
    PETRE BULGARU
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    GRAVITY
    20:00 - 20:50
    CALISTHENICS
    BOGDAN CIOCHINA
    AERO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU BELAQVA BRASOV

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută