• Marți

    12 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    VITALITY
  • Miercuri

    13 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL JUMP
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Joi

    14 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    TONIFIERE
    VLAD TEPES
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    H.I.I.T. TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Vineri

    15 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    09:00 - 09:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    FREESTYLER
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    ENERGY
  • Sâmbată

    16 Noiembrie
    10:00 - 10:50
    WEEKEND WORKOUT
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ZUMBA
    MARINA STATE
    VITALITY
  • Luni

    18 Noiembrie
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    BARRE
    ADRIANA TEMPEA
    VITALITY
    18:00 - 18:50
    CIRCUIT
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    FITBALL
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
  • Marți

    19 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    VITALITY
  • Miercuri

    20 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL JUMP
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Joi

    21 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    TONIFIERE
    VLAD TEPES
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    TAE BO
    VLAD TEPES
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    H.I.I.T. TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Vineri

    22 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    09:00 - 09:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    FREESTYLER
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    FITBOX
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    ENERGY
  • Sâmbată

    23 Noiembrie
    10:00 - 10:50
    WEEKEND WORKOUT
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ZUMBA
    MARINA STATE
    VITALITY
  • Luni

    25 Noiembrie
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    BARRE
    ADRIANA TEMPEA
    VITALITY
    18:00 - 18:50
    CIRCUIT
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    FITBALL
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
  • Marți

    26 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    CIRCUIT
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    PILATES
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    VITALITY
  • Miercuri

    27 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX VS CRAB
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    STEP FUSION
    MIHAELA OPRIA
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL JUMP
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    19:00 - 19:50
    ZOLI'S CHOICE
    ZOLTAN CSUROS
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Joi

    28 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
    09:00 - 09:50
    TONIFIERE
    VLAD TEPES
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    TONIFIERE
    IOANA UJICA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    18:00 - 18:50
    ABS & GLUTES
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    TAE BO
    VLAD TEPES
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    H.I.I.T. TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    YOGA
    LOREDANA OANCEA
    ENERGY
  • Vineri

    29 Noiembrie
    08:00 - 08:50
    DANCE FITNESS
    ANCA PAVEL
    VITALITY
    09:00 - 09:50
    PUMP YOUR BODY
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    FREESTYLER
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    FITBOX
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    20:00 - 20:50
    FIT SANITY
    SEBI DEATCU
    ENERGY
  • Sâmbată

    30 Noiembrie
    10:00 - 10:50
    WEEKEND WORKOUT
    MIHAELA OPRIA
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ZUMBA
    MARINA STATE
    VITALITY
  • Luni

    02 Decembrie
    09:00 - 09:50
    REAL RYDER
    ZOLTAN CSUROS
    REAL RYDER STUDIO
    09:00 - 09:50
    TRX
    PETRE BULGARU
    ENERGY
    10:00 - 10:50
    ABS SIX PACK
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY
    17:00 - 17:50
    BARRE
    ADRIANA TEMPEA
    VITALITY
    18:00 - 18:50
    CIRCUIT
    VLAD TEPES
    ENERGY
    18:00 - 18:50
    KANGOO JUMPS
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    19:00 - 19:50
    REAL RYDER
    MIHAI SPATARIU
    REAL RYDER STUDIO
    19:00 - 19:50
    FITBALL
    SIMONA BURNICHI
    VITALITY
    20:00 - 20:50
    ABS & GLUTES
    SIMONA BURNICHI
    ENERGY

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU BELAQVA BRASOV

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută